lektury-jezykowe slider 1 lektury-jezykowe slider 2 lektury-jezykowe slider 3 lektury-jezykowe slider 4 lektury-jezykowe slider 5 lektury-jezykowe slider 6 lektury-jezykowe slider 7 lektury-jezykowe slider 8
lektury-jezykowe slider mobile

O nas

ELI to ceniony na całym świecie wydawca językowy specjalizujący się w dostarczaniu pomysłowych i atrakcyjnych materiałów edukacyjnych wykorzystujących naturalne predyspozycje i zdolności poznawcze człowieka.

Ponieważ nauka języka obcego, aby była skuteczna, powinna sprawiać radość i dawać satysfakcję, gwarantując przy tym wartościową rozrywkę, wydawnictwo przykłada szczególną wagę do opracowywania swoich lektur i gier językowych w taki sposób, aby starannie przygotowana warstwa dydaktyczna szła w parze z oryginalną formułą, ciekawą szatą graficzną oraz wysokim poziomem edytorskim.

ELI od ponad czterdziestu lat z powodzeniem popularyzuje ideę nauki języków obcych poprzez gry, zabawy oraz czytelnictwo. Może poszczycić się kilkoma tysiącami wydanych tytułów, wśród których szczególne pozycje zajmują serie gier edukacyjnych, czasopism dla dzieci i młodzieży oraz lektur językowych na różnych poziomach trudności.

Grupa wydawnicza ELI jest reprezentowana w Polsce przez wydawnictwo ET TOI, którego działalność skupia się na dostarczaniu szkołom, nauczycielom, rodzicom, a także osobom uczącym się języków obcych we własnym zakresie publikacji i pomocy edukacyjnych umożliwiających jak najbardziej efektywną i sprawiającą przyjemność naukę.

Zapraszamy do odwiedzenia strony www.ettoi.pl i przekonania się, że poznawanie języków obcych wcale nie musi być nieciekawe i uciążliwe, a wręcz przeciwnie - może stanowić doskonałą i wartościową rozrywkę.

Księgarnia internetowa ET TOI