lektury-jezykowe slider 1 lektury-jezykowe slider 2 lektury-jezykowe slider 3 lektury-jezykowe slider 4 lektury-jezykowe slider 5 lektury-jezykowe slider 6 lektury-jezykowe slider 7 lektury-jezykowe slider 8
lektury-jezykowe slider mobile

O lekturach słów kilka

Lektury językowe ELI to seria książek starannie przygotowanych pod względem językowym, dydaktycznym i graficznym, przeznaczonych do nauki języków angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, włoskiego, rosyjskiego oraz chińskiego.

Kolekcja składa się zarówno z oryginalnych opowieści napisanych specjalnie na potrzeby serii, jak i pozycji z zakresu klasyki literatury uproszczonych pod względem językowym. Te ostatnie, mimo dość znacznej niekiedy redukcji słownictwa i struktur gramatycznych, opracowane są w sposób oddający w możliwie najwierniejszym stopniu indywidualny styl autora.

Ponadto w skład kolekcji wchodzą książki kulturowe oraz lektury non-fiction, łączące w sobie elementy beletrystyki i reportażu, ukazujące życie prawdziwych bohaterów z całego świata.

Każda lektura zawiera szereg ćwiczeń i zadań ułatwiających czytelnikowi zrozumienie przeczytanego tekstu oraz jak najpełniejsze skorzystanie z niego pod względem językowym. Każdej książce towarzyszy materiał audio, który dostępny jest do pobrania online lub za pośrednictwem aplikacji, a w niektórych przypadkach także materiał wideo i dodatkowe interaktywne ćwiczenia.

Baron Münchhausen

Stylistyka i wykonanie

Kolekcja lektur ELI wyróżnia się oryginalną i piękną szatą graficzną stanowiącą idealnie dopasowany do przedstawianych historii komentarz wizualny. Na uwagę zasługuje fakt, że autorami wszystkich ilustracji są uznani rysownicy i ilustratorzy książek o międzynarodowej renomie.

Lektury ELI charakteryzują się dbałością o najwyższą jakość edytorską oraz starannym i gustownym wykonaniem.

Czytaj dalej ►
Lektury językowe ELI