lektury-jezykowe slider 1 lektury-jezykowe slider 2 lektury-jezykowe slider 3 lektury-jezykowe slider 4 lektury-jezykowe slider 5 lektury-jezykowe slider 6 lektury-jezykowe slider 7 lektury-jezykowe slider 8
lektury-jezykowe slider mobile

Dla kogo?

Uproszczone lektury językowe ELI przeznaczone są dla każdego, kto pragnie uczyć się języków obcych. Stanowią ponadto nieocenione narzędzie edukacyjne w rękach rodziców i nauczycieli. Kolekcja podzielona jest na serie i poziomy w taki sposób, iż osoba w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania znajdzie wśród nich coś dla siebie.

Dla Ciebie

Bez względu na to, czy to dopiero początek Twojej przygody z językiem obcym, czy też może posiadasz już jakąś wiedzę i umiejętności językowe, sięgnij po lektury ELI, by uczyć się samodzielnie w domu. Wciągające historie, od których trudno się oderwać, oraz doskonale opracowane zadania i ćwiczenia sprawiają, że nauka języka staje się przyjemna i łatwa.

Dla dziecka

Lektury językowe opracowane z myślą o najmłodszych mogą być dla dziecka wspaniałym wprowadzeniem w świat języka obcego. Bogato ilustrowane, atrakcyjne opowieści z sympatycznymi bohaterami pomogą przełamać lęk dziecka przed obcym językiem i sprawić, że z przyjemnością i chętnie będzie ono poznawać kolejne słowa i wyrażenia. Dzieci, które jeszcze nie potrafią czytać, z pomocą rodziców z łatwością odnajdą się w kolorowym świecie języka obcego, jaki otworzy się przed nimi na kartach książek.

Dla nauczyciela

Dla nauczyciela lektury językowe to wspaniałe narzędzie edukacyjne. Dzięki swojej atrakcyjności pozwalają zainteresować ucznia nauką języka obcego, a także pomagają budować jego samodzielność w zdobywaniu wiedzy oraz pracy z tekstem. Pasjonująca książka jako zadanie domowe lub lekcje ze wspólną lekturą z podziałem na role to tylko niektóre z możliwości wykorzystania lektur językowych w nauczaniu języka obcego.

Założenia metodyczne ►
Przewodnik metodyczny ►
Nagrody i wyróżnienia ►
lektury językowe ELI tekst z podkreśleniami lektury językowe ELI