lektury-jezykowe slider 1 lektury-jezykowe slider 2 lektury-jezykowe slider 3 lektury-jezykowe slider 4 lektury-jezykowe slider 5 lektury-jezykowe slider 6 lektury-jezykowe slider 7 lektury-jezykowe slider 8
lektury-jezykowe slider mobile

Ekspozytor na lektury i gry językowe

stojaki na lektury i gry językowe w kształcie drzewka

Kolorowy, dwustronny stojak o stylistyce nawiązującej do lektur językowych ELI oraz nowych wydań gier językowych stanowi unikalny element kolekcji lektur językowych ELI.

Ekspozytor idealny do kącika czytelniczego, szkolnej biblioteczki, pracowni językowej lub sali lekcyjnej. Umożliwia wyeksponowanie książek i zapewnia swobodny dostęp do przechowywanych materiałów.

Gustowny, tekturowy stojak w kształcie drzewka, w kolorystyce zielono-pomarańczowej, przeznaczony do ułożenia, przechowywania i eksponowania materiałów dydaktycznych ELI w klasie, w domu, w pracowni językowej lub szkolnej bibliotece. Jego dwustronna konstrukcja umożliwia ułożenie na półkach po obu stronach i atrakcyjne wyeksponowanie około 40-45 gier lub 120-150 lektur, a wesoła stylistyka zachęca do nauki poprzez zabawę i czytanie.

Stojak można zakupić lub otrzymać gratis. Więcej informacji na temat stojaka i warunków jego zakupu znajdziesz na stronach naszej księgarni.

Więcej informacji ►
stojak na lektury i gry językowe w kształcie drzewka