O nas

ELI Publishing to ceniony na całym świecie wydawca językowy specjalizujący się w dostarczaniu pomysłowych i atrakcyjnych materiałów edukacyjnych wykorzystujących naturalne predyspozycje i zdolności poznawcze człowieka.

Ponieważ nauka języka obcego, aby była skuteczna, powinna sprawiać radość i dawać satysfakcję, gwarantując przy tym wartościową rozrywkę, wydawnictwo przykłada szczególną wagę do opracowywania swoich publikacji językowych w taki sposób, aby starannie przygotowana warstwa dydaktyczna szła w parze z oryginalną formułą, ciekawą szatą graficzną oraz wysokim poziomem edytorskim.

ELI Publishing od ponad trzydziestu lat z powodzeniem popularyzuje ideę nauki języków obcych poprzez gry, zabawy oraz czytelnictwo. Może poszczycić się łącznie ponad trzema tysiącami wydanych tytułów, wśród których szczególne pozycje zajmują serie gier edukacyjnych, czasopism dla dzieci i młodzieży oraz lektur językowych na różnych poziomach trudności.

Grupa wydawnicza ELI & LA SPIGA jest reprezentowana i dystrybuowana w Polsce przez wydawnictwo ET TOI, którego działalność skupia się na dostarczaniu szkołom, nauczycielom, rodzicom, a także osobom uczącym się języków obcych we własnym zakresie, publikacji i pomocy edukacyjnych umożliwiających jak najbardziej efektywną i sprawiającą przyjemność naukę.

Zapraszamy do odwiedzenia strony www.ettoi.pl i przekonania się, że poznawanie języków obcych wcale nie musi być nieciekawe i uciążliwe, a wręcz przeciwnie - może stanowić doskonałą i wartościową rozrywkę.